Sněhové frézy

Dvoustupňová sněhová fréza Riwall

Dvoustupňová sněhová fréza Riwall RPST 5667 skýtá dlouhou živostnost i při tvrdých zimních podmínkách. Mezi přednosti tohoto modelu bezkonkurečně patří silný motor, vysoký bunkr. Pojezd vpřed i vzad odstraňuje nutnost tlačení stroje a zajišťuje tak pohodlnou obsluhu. Nastavitelná výška záběru má vliv na snadnější pohyb i po nerovném terénu a taktéž brání poškození stroje nebo plochy pod ním. Velká rukojeť startovací šňůry umožňuje jednoduché spouštění motoru i bez nutnosti sundání rukavic. Tento model frézy na sníh vyniká výkonem a odolností i při práci v mrazech.

Cena v době recenze: 15 490 Kč

Elektrická sněhová fréza VeGA L 58

Máte rodinný dům nebo chalupu a vždy doslova zápasíte s odklízením sněhu? Jak se vypořádat se sněhovou nadílkou a mít rychle a snadno odhrnutý sníh? Elektrická sněhová fréza VeGA L 58 vám podstatně zjednoduší život při sněhové nadílce. Pořízení ocení nejen ti, kteří vlastní venkovní objekt v nížinách, ale i v horských podmínkách. Tento typ je osazen silným elektrickým motorem vhodným pro intenzivní zatížení s vysokým záběrovým momentem. Tím zajišťuje, že stroj pracuje i pod vysokým zatížením bez jeho zastavení. Frézu je možné použít na dlažbě i asfaltu. Poradí si až s výškovou nadílkou sněhu 25 cm.

Cena v době recenze: 2 990 Kč

Fréza na sníh HECHT 9014 s nastavitelným LED světlem

Elektrická sněhová fréza HECHT 9014 je ideálním řešením pro odklizení čerstvého sněhu na pevných plochách, jako je beton, asfalt apod. Sněhová fréza je tichá, lehká. Pomůže i osobám mající problémy nejen se zády, ale zkrátka s jakýmkoli zdravotním problémem znemožňující zejména fyzickou námahu. Výhodou je i to, že přes své kompaktní rozměry fréza vyniká výkonem. Směr odhazovaného sněhu je řízen sérií čtyř směrovacích lopatek lamel.

Cena v době recenze: 2 990 Kč

Benzínová fréza na sníh VeGa 7066 ELS

Sněhová fréza VeGA 7066 ELS s elektrickým startérem vám zásadně ulehčí práci s úklidem sněhu na přístupových cestách, rozsáhlých plochách. Při práci za tmy, což je v zimě prakticky samozřejmostí, uvítáte nastavitelný LED reflektor a při odhazování vysokého sněhu ořezávací nože. Samozřejmostí jsou velká kola pro snadnou manipulaci a bezproblémový chod. Fréza, která se postará o perfektně uklizenou cestu, a to rychle a bez fyzické námahy. Bude svému účelu sloužit po mnoho sezón.

Cena v době recenze: 24 990 Kč

Sněhová fréza HECHT 9040 se snadným ovládáním

Sněhová fréza HECHT 9040 vyniká snadným ovládáním, lehkostí. Jedná se o jednostupňový model akumulátorové frézy, kdy tak odpadá startování spalovacího motoru a nejsou nutné ani žádné napájecí kabely. Tento typ je vhodný k odklizení sněhu z chodníků, příjezdových a přístupových cest se zpevněným povrchem, jako je beton, asfalt, dlažba apod. Není vhodné použít na odhazování zledovatělého či zhutnělého sněhu. Na panelu madla je velké LED světlo, které využijete zejména v ranních či odpoledních hodinách, kdy je brzy tma.

Cena v době recenze: 7 490 Kč

Výkonná sněhová fréza VeGA 651 ST

Sněhová fréza VeGA 651 ST je praktickým pomocníkem, který si poradí i s velkou nadílkou sněhu, zmrzlým, mokrým či těžkým sněhem a rovněž i s rozsáhlými plochami. U této frézy je integrován pojezd se 6 rychlostmi vpřed a 2 vzad. Regulace je prostřednictvím páky umístěné pod rukojetí. Nabraný sníh frézou je následně vyhozen komínem až do vzdálenosti 10-15 cm. Směru vyhazování sněhu je nastavitelný prostřednictvím praktické páky, která je umístěna na pravé straně frézy. Fréza na sníh je vybavena velkými koly usnadňující manipulaci.

Cena v době recenze: 16 490 Kč

Sněhová fréza Lumag SFK 80 s LED světlem

Sněhová fréza Lumag SFK 80 pásová je ideální volbou pro použití kolem domu, na zahradě, statku, k protahování příjezdových cest, chodníků, parkovacích i odstavných ploch. Tento model sněhové frézy má řadu předností, mezi které náleží pohodlné spouštění elektrickým startérem, optimální trakce díky pásovému pohonu či robustní přihrnovací šnek. Tento typ je vybaven LED pracovním světlem. Má stavitelné kluzné ližiny pracovní výšky. Odhoz sněhu je až 15 metrů. Pro maximální komfort při používání je možnost volby vyhřívané rukojeti.

Cena v době recenze: 39 894 Kč

Sněhová AKU fréza Stiga ST7000e

Jak odklidit spolehlivě sníh, a přitom u toho netrávit hodiny? Sněhová fréza Stiga ST 700e je perfektním strojem, který oceníte, když přijde zima. Spolehlivě si poradí se sněhovou nadílkou. Efektivně a bezpečně odklidí sníh z příjezdové cesty, chodníků, zahradních cest. Intuitivní systém dvou baterií umožňuje používání jedné či obou s různými proudy od 4 do 7,5 Ah. Sněhová fréza díky důmyslnému provedení chytře synchronizuje, optimalizuje spotřebu energie pro maximální dobu chodu. Díky aku provedení tak šetříte životní prostředí. Fréza vyniká nízkou hmotností a snadnou ovladatelností.

Cena v době recenze: 9 990 Kč

Akumulátorová sněhová fréza SNT2400E

EGO AKU SNT2400E je výkonnou dvoustupňovou akumulátorovou sněhovou frézou na trhu. Vyniká dvoustupňovým frézovacím mechanismem. Tento aku model se staví na stejnou úroveň výkonu jako je tomu v případě dvoustupňové sněhové frézy poháněné spalovacím motorem. Jenže tento akumulátorový model je zcela bez hluku a spalin ve výfukových plynech. Je tak šetrný i k životnímu prostředí. Stejně tak díky akumulátorové technice byla odstraněna starost s problémovými studenými starty spalovacích motorů. Výkonné LED světlomety prosvítí okolí tak, aby byl sníh bezpečně odhozen do vzdálenosti až 15 m.

Cena v době recenze: 55 990 Kč

Praktický multifunkční motorový zametač sněhu

Multifunkční motorový zametač na sníh s pluhem je z kvalitního, odolného materiálu. Zajistí bezproblémovou manipulaci a odhrnutí sněhu. Ve výbavě má motorový pojezdový zametač sněhu, odolnou sněhovou radlici, rotační kartáč a sběrný koš. Zvládne hravě i ty nejobtížnější úkoly při úklidu sněhu. Při práci si můžete zvolit z 5 předních a 2 zpátečních stupňů, abyste mohli pracovat optimální rychlostí a práce byla efektivně dříve hotova. Startovací mód se zpětným rázem zajišťuje pohodlné startování i v nejchladnějším počasí.

Cena v době recenze: 29 299 Kč

Benzínová výkonná fréza na sníh o výkonu 6,5 HP

Výkonná benzínová sněhová fréza o výkonu 6,5 HP je určená pro snadné odstraňování sněhu z příjezdových cest, chodníků a dalších dlážděných ploch na obytných nebo komerčních pozemcích. Sněhová fréza se neuvěřitelně snadno používá a udržuje. Dá se bez námahy a spolehlivě nastartovat pomocí zpětného startéru, a to i v nejchladnějším počasí a silném sněžení. Kola jsou poháněná, takže fréza pojíždí bez námahy. Stroj má dvoufázový provoz: v první fázi sněhem a ledem pronikne robustní šneková čepel a rozdrtí je a v druhé fázi je drť oběžným kolem vyhozená ven vypouštěcím komínem, takže je odhazovaný sníh rovnoměrně rozptýlený.

Cena v době recenze: 20 829 Kč

Dvoustupňová benzínová sněhová fréza HECHT

Dvoustupňová sněhová fréza je poháněná 4-taktním OHV motorem HECHT o max. výkonu 5,5 HP, který v kombinaci s 12″ koly s hrubým dezénem zaručuje excelentní trakci i za těch nejdrsnějších podmínek. Při práci můžete využít 4 rychlosti vpřed a 1 rychlost vzad pro přizpůsobení rychlosti úklidu s ohledem na konzistenci a množství sněhu. Pro nasměrování odhozu sněhu jistě potěší pohodlné ovládání odhozového komínu z místa obsluhy v rozsahu 190°.

Cena v době recenze: 12 600 Kč

Benzínová výkonná sněhová fréza MTD ME61

MTD ME61 sněhová fréza nastavující vynikající poměr mezi cenou a výkonem. Slušný záběr, velká kola a silný motor. Slušný záběr, velká kola a silný motor dovoluje mnohem více, než jenom úklid příjezdových cest.

Cena v době recenze: 24 990 Kč

Cub Cadet 730 TDE dvoustupňová pásová sněhová fréza

Pokud potřebujete opravdu výkonného pomocníka pro odklízení sněhu, bude lepší volbou pásová sněžná fréza, než ta kolová. Model Cub Cadet 730 TDE je robustní, má výkonný 8,8 kW motor, záběr 76 cm a výborný tah. Tato fréza na sníh je určena do těch nejtěžších podmínek. Pásy s ostruhami zajišťují stabilitu, rovnováhu a jistý pohyb i na zledovatělém povrchu nebo ve svahu. Hodí se tedy tam, kde hrozí větší sněhová nadílka a špatné podmínky, nebo do nepříliš rovného terénu.

Cena v době recenze: 74 990 Kč

Dvoustupňová sněhová fréza STIGA ST4262 P

STIGA ST 4262 P je spolehlivá dvoustupňová sněhová fréza vhodná pro odstraňování sněhu do vrstvy 50 cm na středních až velkých plochách, jako jsou cesty, chodníky nebo parkoviště. Pneumatiky Snow Hog o průměru 14″ zajišťují pevný záběr a dvě ližiny s možností nastavení (z kovu/HDPE) umožňují práci na všech typech povrchu a chrání náchylnější povrchy před poškozením. Model ST 4262 P umožňuje nastavení rychlosti pomocí 6 rychlostí vpřed a 2 vzad.

Cena v době recenze: 23 990 Kč

Jednostupňová akumulátorová sněhová fréza ENERGY FLEX

Akumulátorová sněhová fréza ST 4048 z řady ENERGY FLEX sází na 40-voltovou Li-Ion technologii, která nabízí kapacitu (podle akumulátoru) 4 nebo 5 Ah. Díky záběru 48 cm je čerstvý sníh snadno, rychle a čistě odklizen. Čistící válec slouží zároveň pro usnadnění pohybu vpřed. Sněhová fréza ST 4048 z řady ENERGY FLEX je dodávána bez akumulátoru a nabíječky.  

Cena v době recenze: 5 590 Kč

Kvalitní benzínová sněhová fréza 551Q

Sněhová fréza 551Q je základním, ale přesto spolehlivým modelem dvoustupňových fréz. Je poháněna spolehlivým benzínovým čtyřtaktním motorem OHV o výkonu 5,5 HP s lehkým startem. Ovládací prvky byly soustředěny do jednoduchého ovládacího kovového panelu posunutého blíže k obsluze. Řadící páka je tak v komfortním dosahu a není nutné se k řadící páce shýbat.

Cena v době recenze: 11 990 Kč

Lehká elektrická sněhová fréza SNOWLINE 46 E

Lehká elektrická sněhová fréza SNOWLINE 46 E je poháněna ekologickým elektrickým motorem. Díky nízké hlučnosti pouze 86 decibelů (tedy asi jako el. sekačka) umožňuje úklid i v časných ranních hodinách uprostřed městské zástavby. Fréza je navíc velmi lehká a kompaktní a disponuje silným 2 kW motorem.

Cena v době recenze: 3 990 Kč

Dvoustupňová sněhová fréza VeGA ST 554

Dvoustupňová sněhová fréza VeGA ST 554 ze série premium edition má oproti konkurenci v této třídě několik inovačních vylepšení a uživatelských výhod. Všechny ovládací prvky této sněhové frézy jsou přehledně umístěny na čelním pracovním panelu. Dalšími inovačními prvky jsou speciální ozubený šnek “aggressiveauger”, kola se zimním vzorkem “snowgrip” a masivní vyztužení převodovky šneku a výhozové turbíny pro práci i v těch nejtvrdších sněhových podmínkách.

Cena v době recenze: 12 490 Kč

Fréza vhodná pro úklid většího množství sněhu Riwall PRO RPST 6172

Ideální fréza Riwall PRO RPST 6172 je vhodná i do vyšších poloh s větším množstvím sněhu, prověřená robustní konstrukce stroje spojená s maximální komfortní výbavou. Přirozeným tlakem na řídítka buď doprava nebo doleva fréza sama ochotně a snadno provede jakkoliv prudkou zatáčku – úplně bez námahy. Jedná se o nejkomfortnější systém zatáčení v této třídě. Aretace chodu šneku dovolí ovládat frézu jednou rukou. Druhá ruka tak může i za jízdy např. měnit směr odhozu sněhu apod.

Cena v době recenze: 22 856 Kč

Akumulátorová sněhová fréza RST36B51

RST36B51 – aku 36 V bezuhlíková sněhová fréza. Výkonný bezkomutátorový motor 36 V poskytuje špičkový krouticí moment a umožňuje rychlé a účinné odklízení sněhu.

Cena v době recenze: 11 790 Kč

MTD SMART M 61 dvoustupňová sněhová fréza

Sněhovou frézu si můžete pořídit, i když nebydlíte zrovna na horách. Odklízení sněhu je úmorné a zabírá hodně času, proto pokud si rádi práci usnadníte na maximum, kolová fréza na sníh s výkonným motorem Snow ThorX 55 OHV, 179 cm3, 4-takt je určena přímo pro vás. Sněhová fréza MTD M 61 se stane v zimních a nejen vánočních měsících vaší pravou rukou. Vybavena je spalovacím motorem a vícestupňovou převodovkou, která umožní nastavit optimální rychlost podle aktuálních sněhových podmínek.

Cena v době recenze: 19 900 Kč

Fréza na sníh VeGA 1103

Hledáte spolehlivou frézu pro odklízení sněhu, ale ne jen tak nějakou, nýbrž opravdu výkonnou? Dvoustupňová sněhová fréza VeGa 1103 se silným spalovacím motorem vyniká svou masivní konstrukcí a určena je i do těch nejtěžších podmínek na horách. Osazena je čtyřtaktním motorem LONCIN OHV 11Hp o výkonu 8200 W s elektrickým startováním.

Cena v době recenze: 22 990 Kč

Fréza sněhová Riwall RPST 6170

Sněžná fréza Riwall RPST 6170 v sobě kloubí špičkovou značkovou kvalitu, luxusní komponenty a přijatelnou cenu. Výsledkem této vkusné kombinace je pomocník, který bude po ruce pokaždé, když nastane potřeba odklidit sníh. Fréza Riwall je vybavena výkonným motorem se zimní úpravou a elektrostartem. Ergonomický ovládací panel i XXL rukojeť startovací šňůry jsou uzpůsobeny pro snadnou obsluhu i v rukavicích. Dvoukomorový tlumič výrazně potlačuje hluk motoru, což oceníte nejen vy při práci, ale i sousedé.

Cena v době recenze: 17 990 Kč

1 2