Sněhové frézy

Cub Cadet 730 TDE dvoustupňová pásová sněhová fréza

Pokud potřebujete opravdu výkonného pomocníka pro odklízení sněhu, bude lepší volbou pásová sněžná fréza, než ta kolová. Model Cub Cadet 730 TDE je robustní, má výkonný 8,8 kW motor, záběr 76 cm a výborný tah. Tato fréza na sníh je určena do těch nejtěžších podmínek. Pásy s ostruhami zajišťují stabilitu, rovnováhu a jistý pohyb i na zledovatělém povrchu nebo ve svahu. Hodí se tedy tam, kde hrozí větší sněhová nadílka a špatné podmínky, nebo do nepříliš rovného terénu.

Cena v době recenze: 74 990 Kč

MTD SMART M 61 dvoustupňová sněhová fréza

Sněhovou frézu si můžete pořídit, i když nebydlíte zrovna na horách. Odklízení sněhu je úmorné a zabírá hodně času, proto pokud si rádi práci usnadníte na maximum, kolová fréza na sníh s výkonným motorem Snow ThorX 55 OHV, 179 cm3, 4-takt je určena přímo pro vás. Sněhová fréza MTD M 61 se stane v zimních a nejen vánočních měsících vaší pravou rukou. Vybavena je spalovacím motorem a vícestupňovou převodovkou, která umožní nastavit optimální rychlost podle aktuálních sněhových podmínek.

Cena v době recenze: 19 900 Kč

Fréza na sníh VeGA 1103

Hledáte spolehlivou frézu pro odklízení sněhu, ale ne jen tak nějakou, nýbrž opravdu výkonnou? Dvoustupňová sněhová fréza VeGa 1103 se silným spalovacím motorem vyniká svou masivní konstrukcí a určena je i do těch nejtěžších podmínek na horách. Osazena je čtyřtaktním motorem LONCIN OHV 11Hp o výkonu 8200 W s elektrickým startováním.

Cena v době recenze: 22 990 Kč

Fréza sněhová Riwall RPST 6170

Sněžná fréza Riwall RPST 6170 v sobě kloubí špičkovou značkovou kvalitu, luxusní komponenty a přijatelnou cenu. Výsledkem této vkusné kombinace je pomocník, který bude po ruce pokaždé, když nastane potřeba odklidit sníh. Fréza Riwall je vybavena výkonným motorem se zimní úpravou a elektrostartem. Ergonomický ovládací panel i XXL rukojeť startovací šňůry jsou uzpůsobeny pro snadnou obsluhu i v rukavicích. Dvoukomorový tlumič výrazně potlačuje hluk motoru, což oceníte nejen vy při práci, ale i sousedé.

Cena v době recenze: 17 990 Kč

Motorová sněhová fréza SH 7820

Jak si poradit se sněhovou nadílkou? Nemusíte si odrovnat záda, zapotit se pokaždé, než ráno odjedete do práce, a už od začátku zimy se těšit na jaro. Život vám usnadní fréza na sníh. Motorová sněhová fréza SH 7820 patří k dvoustupňovým frézám se čtyřtaktním motorem a pojezdem. O pohon se stará motor OHV s výkonem 5,5 HP, převodovka umožní pojezd vpřed i vzad celkem šesti rychlostmi.

Cena v době recenze: 9 999 Kč

Motorová sněhová fréza Sharks SH7818 SHK 329

Sněhová motorová fréza Sharks 7818 se stane vaším nejoblíbenějším pomocníkem v zimě. Ať už potřebujete odklidit sníh z příjezdové cesty, okolí domu, parkoviště nebo chodníku, můžete to provést elegantněji a rychleji než pomocí hrabla a lopaty. Kolová fréza většinou není určena do těch nejnáročnějších podmínek, pokud ale nemáte svažitý pozemek a nebydlíte někde, kde je každoročně velká sněhová nadílka, může být skvělou volbou.

Cena v době recenze: 27 999 Kč

Levná elektrická sněhová fréza Sharks SH 425

Nenechte se zaskočit sněhovou nadílkou a buďte připraveni se sněhem zatočit elegantním a rychlým způsobem. Odstraňování sněhu hrablem nebo lopatou začne být brzo namáhavé a nezáživné, navíc je příliš zdlouhavé, pokud potřebujete rychle zprůjezdnit cestu od garáže nebo chodník k domu. Ráno před prací se vám jistě nechce zapotit a přijet nakonec pozdě.

Cena v době recenze: 2 599 Kč

Dvoustupňová sněhová fréza VeGA 651 ST

Dvoustupňová kolová sněhová fréza VeGA 651ST je ideálním pomocníkem i v horších sněhových podmínkách. Poháněna je čtyřtaktním benzinovým motorem VeGA OHV o výkonu až 6,5 HP. Samozřejmostí je integrovaný pojezd se šesti rychlostmi vpřed a dvěma vzad, přičemž regulace pojezdu dle aktuálních sněhových podmínek se snadno provádí pomocí páky pod rukojetí.

Cena v době recenze: 23 790 Kč

Sněhová fréza MTD OPTIMA ME 66

Dvoustupňová sněhová fréza MTD OPTIMA ME 66 se stane vaším nezbytným pomocníkem v zimním období. Její hlavní předností je osmistupňová převodovka umožňující volbu optimální rychlosti v závislosti na aktuálních sněhových podmínkách. Konkrétně jde o 6rychlostí vpřed a 2 vzad. Konstrukce s nízkým profilem dobře rozkládá váhu a zvyšuje stabilitu. Kola jsou na pohyb ve sněhu, závějích a na namrzlém povrchu dobře připravena pomocí vzorku Snow Hog.

Cena v době recenze: 36 950 Kč

Sněhová fréza VeGA 1102 LUX

Údržba okolí domu a příjezdové cesty není v zimě žádný med. Fréza na sníh vám usnadní práci a odklízením sněhu a ušetří spoustu času. Netušíte, jaký typ a model pořídit? Pokud toužíte po luxusním pomocníkovi se spoustou inovací, který bude šetrný i na okrasných a zámkových dlažbách, bude vám vyhovovat dvoustupňová fréza VeGA 1102 LUX ze série premium edition s množstvím uživatelských výhod.

Cena v době recenze: 33 790 Kč