Akumulátorové (AKU) sněhové frézy

Sněhová fréza HECHT 9040 se snadným ovládáním

Sněhová fréza HECHT 9040 vyniká snadným ovládáním, lehkostí. Jedná se o jednostupňový model akumulátorové frézy, kdy tak odpadá startování spalovacího motoru a nejsou nutné ani žádné napájecí kabely. Tento typ je vhodný k odklizení sněhu z chodníků, příjezdových a přístupových cest se zpevněným povrchem, jako je beton, asfalt, dlažba apod. Není vhodné použít na odhazování zledovatělého či zhutnělého sněhu. Na panelu madla je velké LED světlo, které využijete zejména v ranních či odpoledních hodinách, kdy je brzy tma.

Cena v době recenze: 7 490 Kč

Sněhová AKU fréza Stiga ST7000e

Jak odklidit spolehlivě sníh, a přitom u toho netrávit hodiny? Sněhová fréza Stiga ST 700e je perfektním strojem, který oceníte, když přijde zima. Spolehlivě si poradí se sněhovou nadílkou. Efektivně a bezpečně odklidí sníh z příjezdové cesty, chodníků, zahradních cest. Intuitivní systém dvou baterií umožňuje používání jedné či obou s různými proudy od 4 do 7,5 Ah. Sněhová fréza díky důmyslnému provedení chytře synchronizuje, optimalizuje spotřebu energie pro maximální dobu chodu. Díky aku provedení tak šetříte životní prostředí. Fréza vyniká nízkou hmotností a snadnou ovladatelností.

Cena v době recenze: 9 990 Kč

Akumulátorová sněhová fréza SNT2400E

EGO AKU SNT2400E je výkonnou dvoustupňovou akumulátorovou sněhovou frézou na trhu. Vyniká dvoustupňovým frézovacím mechanismem. Tento aku model se staví na stejnou úroveň výkonu jako je tomu v případě dvoustupňové sněhové frézy poháněné spalovacím motorem. Jenže tento akumulátorový model je zcela bez hluku a spalin ve výfukových plynech. Je tak šetrný i k životnímu prostředí. Stejně tak díky akumulátorové technice byla odstraněna starost s problémovými studenými starty spalovacích motorů. Výkonné LED světlomety prosvítí okolí tak, aby byl sníh bezpečně odhozen do vzdálenosti až 15 m.

Cena v době recenze: 55 990 Kč

Jednostupňová akumulátorová sněhová fréza ENERGY FLEX

Akumulátorová sněhová fréza ST 4048 z řady ENERGY FLEX sází na 40-voltovou Li-Ion technologii, která nabízí kapacitu (podle akumulátoru) 4 nebo 5 Ah. Díky záběru 48 cm je čerstvý sníh snadno, rychle a čistě odklizen. Čistící válec slouží zároveň pro usnadnění pohybu vpřed. Sněhová fréza ST 4048 z řady ENERGY FLEX je dodávána bez akumulátoru a nabíječky.  

Cena v době recenze: 5 590 Kč

Akumulátorová sněhová fréza RST36B51

RST36B51 – aku 36 V bezuhlíková sněhová fréza. Výkonný bezkomutátorový motor 36 V poskytuje špičkový krouticí moment a umožňuje rychlé a účinné odklízení sněhu.

Cena v době recenze: 11 790 Kč