Benzínové sněhové frézy

Dvoustupňová sněhová fréza Riwall

Dvoustupňová sněhová fréza Riwall RPST 5667 skýtá dlouhou živostnost i při tvrdých zimních podmínkách. Mezi přednosti tohoto modelu bezkonkurečně patří silný motor, vysoký bunkr. Pojezd vpřed i vzad odstraňuje nutnost tlačení stroje a zajišťuje tak pohodlnou obsluhu. Nastavitelná výška záběru má vliv na snadnější pohyb i po nerovném terénu a taktéž brání poškození stroje nebo plochy pod ním. Velká rukojeť startovací šňůry umožňuje jednoduché spouštění motoru i bez nutnosti sundání rukavic. Tento model frézy na sníh vyniká výkonem a odolností i při práci v mrazech.

Cena v době recenze: 15 490 Kč

Benzínová fréza na sníh VeGa 7066 ELS

Sněhová fréza VeGA 7066 ELS s elektrickým startérem vám zásadně ulehčí práci s úklidem sněhu na přístupových cestách, rozsáhlých plochách. Při práci za tmy, což je v zimě prakticky samozřejmostí, uvítáte nastavitelný LED reflektor a při odhazování vysokého sněhu ořezávací nože. Samozřejmostí jsou velká kola pro snadnou manipulaci a bezproblémový chod. Fréza, která se postará o perfektně uklizenou cestu, a to rychle a bez fyzické námahy. Bude svému účelu sloužit po mnoho sezón.

Cena v době recenze: 24 990 Kč

Výkonná sněhová fréza VeGA 651 ST

Sněhová fréza VeGA 651 ST je praktickým pomocníkem, který si poradí i s velkou nadílkou sněhu, zmrzlým, mokrým či těžkým sněhem a rovněž i s rozsáhlými plochami. U této frézy je integrován pojezd se 6 rychlostmi vpřed a 2 vzad. Regulace je prostřednictvím páky umístěné pod rukojetí. Nabraný sníh frézou je následně vyhozen komínem až do vzdálenosti 10-15 cm. Směru vyhazování sněhu je nastavitelný prostřednictvím praktické páky, která je umístěna na pravé straně frézy. Fréza na sníh je vybavena velkými koly usnadňující manipulaci.

Cena v době recenze: 16 490 Kč

Praktický multifunkční motorový zametač sněhu

Multifunkční motorový zametač na sníh s pluhem je z kvalitního, odolného materiálu. Zajistí bezproblémovou manipulaci a odhrnutí sněhu. Ve výbavě má motorový pojezdový zametač sněhu, odolnou sněhovou radlici, rotační kartáč a sběrný koš. Zvládne hravě i ty nejobtížnější úkoly při úklidu sněhu. Při práci si můžete zvolit z 5 předních a 2 zpátečních stupňů, abyste mohli pracovat optimální rychlostí a práce byla efektivně dříve hotova. Startovací mód se zpětným rázem zajišťuje pohodlné startování i v nejchladnějším počasí.

Cena v době recenze: 29 299 Kč

Benzínová výkonná fréza na sníh o výkonu 6,5 HP

Výkonná benzínová sněhová fréza o výkonu 6,5 HP je určená pro snadné odstraňování sněhu z příjezdových cest, chodníků a dalších dlážděných ploch na obytných nebo komerčních pozemcích. Sněhová fréza se neuvěřitelně snadno používá a udržuje. Dá se bez námahy a spolehlivě nastartovat pomocí zpětného startéru, a to i v nejchladnějším počasí a silném sněžení. Kola jsou poháněná, takže fréza pojíždí bez námahy. Stroj má dvoufázový provoz: v první fázi sněhem a ledem pronikne robustní šneková čepel a rozdrtí je a v druhé fázi je drť oběžným kolem vyhozená ven vypouštěcím komínem, takže je odhazovaný sníh rovnoměrně rozptýlený.

Cena v době recenze: 20 829 Kč

Dvoustupňová benzínová sněhová fréza HECHT

Dvoustupňová sněhová fréza je poháněná 4-taktním OHV motorem HECHT o max. výkonu 5,5 HP, který v kombinaci s 12″ koly s hrubým dezénem zaručuje excelentní trakci i za těch nejdrsnějších podmínek. Při práci můžete využít 4 rychlosti vpřed a 1 rychlost vzad pro přizpůsobení rychlosti úklidu s ohledem na konzistenci a množství sněhu. Pro nasměrování odhozu sněhu jistě potěší pohodlné ovládání odhozového komínu z místa obsluhy v rozsahu 190°.

Cena v době recenze: 12 600 Kč

Benzínová výkonná sněhová fréza MTD ME61

MTD ME61 sněhová fréza nastavující vynikající poměr mezi cenou a výkonem. Slušný záběr, velká kola a silný motor. Slušný záběr, velká kola a silný motor dovoluje mnohem více, než jenom úklid příjezdových cest.

Cena v době recenze: 24 990 Kč

Cub Cadet 730 TDE dvoustupňová pásová sněhová fréza

Pokud potřebujete opravdu výkonného pomocníka pro odklízení sněhu, bude lepší volbou pásová sněžná fréza, než ta kolová. Model Cub Cadet 730 TDE je robustní, má výkonný 8,8 kW motor, záběr 76 cm a výborný tah. Tato fréza na sníh je určena do těch nejtěžších podmínek. Pásy s ostruhami zajišťují stabilitu, rovnováhu a jistý pohyb i na zledovatělém povrchu nebo ve svahu. Hodí se tedy tam, kde hrozí větší sněhová nadílka a špatné podmínky, nebo do nepříliš rovného terénu.

Cena v době recenze: 74 990 Kč

Dvoustupňová sněhová fréza STIGA ST4262 P

STIGA ST 4262 P je spolehlivá dvoustupňová sněhová fréza vhodná pro odstraňování sněhu do vrstvy 50 cm na středních až velkých plochách, jako jsou cesty, chodníky nebo parkoviště. Pneumatiky Snow Hog o průměru 14″ zajišťují pevný záběr a dvě ližiny s možností nastavení (z kovu/HDPE) umožňují práci na všech typech povrchu a chrání náchylnější povrchy před poškozením. Model ST 4262 P umožňuje nastavení rychlosti pomocí 6 rychlostí vpřed a 2 vzad.

Cena v době recenze: 23 990 Kč

Kvalitní benzínová sněhová fréza 551Q

Sněhová fréza 551Q je základním, ale přesto spolehlivým modelem dvoustupňových fréz. Je poháněna spolehlivým benzínovým čtyřtaktním motorem OHV o výkonu 5,5 HP s lehkým startem. Ovládací prvky byly soustředěny do jednoduchého ovládacího kovového panelu posunutého blíže k obsluze. Řadící páka je tak v komfortním dosahu a není nutné se k řadící páce shýbat.

Cena v době recenze: 11 990 Kč

Dvoustupňová sněhová fréza VeGA ST 554

Dvoustupňová sněhová fréza VeGA ST 554 ze série premium edition má oproti konkurenci v této třídě několik inovačních vylepšení a uživatelských výhod. Všechny ovládací prvky této sněhové frézy jsou přehledně umístěny na čelním pracovním panelu. Dalšími inovačními prvky jsou speciální ozubený šnek “aggressiveauger”, kola se zimním vzorkem “snowgrip” a masivní vyztužení převodovky šneku a výhozové turbíny pro práci i v těch nejtvrdších sněhových podmínkách.

Cena v době recenze: 12 490 Kč

Fréza vhodná pro úklid většího množství sněhu Riwall PRO RPST 6172

Ideální fréza Riwall PRO RPST 6172 je vhodná i do vyšších poloh s větším množstvím sněhu, prověřená robustní konstrukce stroje spojená s maximální komfortní výbavou. Přirozeným tlakem na řídítka buď doprava nebo doleva fréza sama ochotně a snadno provede jakkoliv prudkou zatáčku – úplně bez námahy. Jedná se o nejkomfortnější systém zatáčení v této třídě. Aretace chodu šneku dovolí ovládat frézu jednou rukou. Druhá ruka tak může i za jízdy např. měnit směr odhozu sněhu apod.

Cena v době recenze: 22 856 Kč

MTD SMART M 61 dvoustupňová sněhová fréza

Sněhovou frézu si můžete pořídit, i když nebydlíte zrovna na horách. Odklízení sněhu je úmorné a zabírá hodně času, proto pokud si rádi práci usnadníte na maximum, kolová fréza na sníh s výkonným motorem Snow ThorX 55 OHV, 179 cm3, 4-takt je určena přímo pro vás. Sněhová fréza MTD M 61 se stane v zimních a nejen vánočních měsících vaší pravou rukou. Vybavena je spalovacím motorem a vícestupňovou převodovkou, která umožní nastavit optimální rychlost podle aktuálních sněhových podmínek.

Cena v době recenze: 19 900 Kč

Fréza na sníh VeGA 1103

Hledáte spolehlivou frézu pro odklízení sněhu, ale ne jen tak nějakou, nýbrž opravdu výkonnou? Dvoustupňová sněhová fréza VeGa 1103 se silným spalovacím motorem vyniká svou masivní konstrukcí a určena je i do těch nejtěžších podmínek na horách. Osazena je čtyřtaktním motorem LONCIN OHV 11Hp o výkonu 8200 W s elektrickým startováním.

Cena v době recenze: 22 990 Kč

Fréza sněhová Riwall RPST 6170

Sněžná fréza Riwall RPST 6170 v sobě kloubí špičkovou značkovou kvalitu, luxusní komponenty a přijatelnou cenu. Výsledkem této vkusné kombinace je pomocník, který bude po ruce pokaždé, když nastane potřeba odklidit sníh. Fréza Riwall je vybavena výkonným motorem se zimní úpravou a elektrostartem. Ergonomický ovládací panel i XXL rukojeť startovací šňůry jsou uzpůsobeny pro snadnou obsluhu i v rukavicích. Dvoukomorový tlumič výrazně potlačuje hluk motoru, což oceníte nejen vy při práci, ale i sousedé.

Cena v době recenze: 17 990 Kč

Motorová sněhová fréza SH 7820

Jak si poradit se sněhovou nadílkou? Nemusíte si odrovnat záda, zapotit se pokaždé, než ráno odjedete do práce, a už od začátku zimy se těšit na jaro. Život vám usnadní fréza na sníh. Motorová sněhová fréza SH 7820 patří k dvoustupňovým frézám se čtyřtaktním motorem a pojezdem. O pohon se stará motor OHV s výkonem 5,5 HP, převodovka umožní pojezd vpřed i vzad celkem šesti rychlostmi.

Cena v době recenze: 9 999 Kč

Motorová sněhová fréza Sharks SH7818 SHK 329

Sněhová motorová fréza Sharks 7818 se stane vaším nejoblíbenějším pomocníkem v zimě. Ať už potřebujete odklidit sníh z příjezdové cesty, okolí domu, parkoviště nebo chodníku, můžete to provést elegantněji a rychleji než pomocí hrabla a lopaty. Kolová fréza většinou není určena do těch nejnáročnějších podmínek, pokud ale nemáte svažitý pozemek a nebydlíte někde, kde je každoročně velká sněhová nadílka, může být skvělou volbou.

Cena v době recenze: 27 999 Kč

Dvoustupňová sněhová fréza VeGA 651 ST

Dvoustupňová kolová sněhová fréza VeGA 651ST je ideálním pomocníkem i v horších sněhových podmínkách. Poháněna je čtyřtaktním benzinovým motorem VeGA OHV o výkonu až 6,5 HP. Samozřejmostí je integrovaný pojezd se šesti rychlostmi vpřed a dvěma vzad, přičemž regulace pojezdu dle aktuálních sněhových podmínek se snadno provádí pomocí páky pod rukojetí.

Cena v době recenze: 23 790 Kč

Sněhová fréza MTD OPTIMA ME 66

Dvoustupňová sněhová fréza MTD OPTIMA ME 66 se stane vaším nezbytným pomocníkem v zimním období. Její hlavní předností je osmistupňová převodovka umožňující volbu optimální rychlosti v závislosti na aktuálních sněhových podmínkách. Konkrétně jde o 6rychlostí vpřed a 2 vzad. Konstrukce s nízkým profilem dobře rozkládá váhu a zvyšuje stabilitu. Kola jsou na pohyb ve sněhu, závějích a na namrzlém povrchu dobře připravena pomocí vzorku Snow Hog.

Cena v době recenze: 36 950 Kč

Sněhová fréza VeGA 1102 LUX

Údržba okolí domu a příjezdové cesty není v zimě žádný med. Fréza na sníh vám usnadní práci a odklízením sněhu a ušetří spoustu času. Netušíte, jaký typ a model pořídit? Pokud toužíte po luxusním pomocníkovi se spoustou inovací, který bude šetrný i na okrasných a zámkových dlažbách, bude vám vyhovovat dvoustupňová fréza VeGA 1102 LUX ze série premium edition s množstvím uživatelských výhod.

Cena v době recenze: 33 790 Kč