Elektrické sněhové frézy

Elektrická sněhová fréza VeGA L 58

Máte rodinný dům nebo chalupu a vždy doslova zápasíte s odklízením sněhu? Jak se vypořádat se sněhovou nadílkou a mít rychle a snadno odhrnutý sníh? Elektrická sněhová fréza VeGA L 58 vám podstatně zjednoduší život při sněhové nadílce. Pořízení ocení nejen ti, kteří vlastní venkovní objekt v nížinách, ale i v horských podmínkách. Tento typ je osazen silným elektrickým motorem vhodným pro intenzivní zatížení s vysokým záběrovým momentem. Tím zajišťuje, že stroj pracuje i pod vysokým zatížením bez jeho zastavení. Frézu je možné použít na dlažbě i asfaltu. Poradí si až s výškovou nadílkou sněhu 25 cm.

Cena v době recenze: 2 990 Kč

Fréza na sníh HECHT 9014 s nastavitelným LED světlem

Elektrická sněhová fréza HECHT 9014 je ideálním řešením pro odklizení čerstvého sněhu na pevných plochách, jako je beton, asfalt apod. Sněhová fréza je tichá, lehká. Pomůže i osobám mající problémy nejen se zády, ale zkrátka s jakýmkoli zdravotním problémem znemožňující zejména fyzickou námahu. Výhodou je i to, že přes své kompaktní rozměry fréza vyniká výkonem. Směr odhazovaného sněhu je řízen sérií čtyř směrovacích lopatek lamel.

Cena v době recenze: 2 990 Kč

Sněhová fréza Lumag SFK 80 s LED světlem

Sněhová fréza Lumag SFK 80 pásová je ideální volbou pro použití kolem domu, na zahradě, statku, k protahování příjezdových cest, chodníků, parkovacích i odstavných ploch. Tento model sněhové frézy má řadu předností, mezi které náleží pohodlné spouštění elektrickým startérem, optimální trakce díky pásovému pohonu či robustní přihrnovací šnek. Tento typ je vybaven LED pracovním světlem. Má stavitelné kluzné ližiny pracovní výšky. Odhoz sněhu je až 15 metrů. Pro maximální komfort při používání je možnost volby vyhřívané rukojeti.

Cena v době recenze: 39 894 Kč

Lehká elektrická sněhová fréza SNOWLINE 46 E

Lehká elektrická sněhová fréza SNOWLINE 46 E je poháněna ekologickým elektrickým motorem. Díky nízké hlučnosti pouze 86 decibelů (tedy asi jako el. sekačka) umožňuje úklid i v časných ranních hodinách uprostřed městské zástavby. Fréza je navíc velmi lehká a kompaktní a disponuje silným 2 kW motorem.

Cena v době recenze: 3 990 Kč

Levná elektrická sněhová fréza Sharks SH 425

Nenechte se zaskočit sněhovou nadílkou a buďte připraveni se sněhem zatočit elegantním a rychlým způsobem. Odstraňování sněhu hrablem nebo lopatou začne být brzo namáhavé a nezáživné, navíc je příliš zdlouhavé, pokud potřebujete rychle zprůjezdnit cestu od garáže nebo chodník k domu. Ráno před prací se vám jistě nechce zapotit a přijet nakonec pozdě.

Cena v době recenze: 2 599 Kč